Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk z atomizerem od Medisept

Dezynfekcja rąk jest bardzo ważnym elementem poprawnego zachowania higieny, zwłaszcza w miejscach o podwyższonych wymogach sanitarnych. Z tego powodu warto jest korzystać z profesjonalnych środków, takich jak na przykład Medisept – płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Dlaczego warto go wybrać?

KUP TERAZ

Płyn do dezynfekcji od Medisept z atomizerem – skuteczny sposób na utrzymanie higieny!

Medisept to wysokiej klasy płyn do chirurgicznej dezynfekcji rąk. Sprawdzi się nie tylko w salach zabiegowych, ale też w instytucjach użyteczności publicznej, w salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Zabezpiecza rozprzestrzenianie się związków chorobotwórczych. Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk Medisept wyposażono w atomizer, dzięki czemu aplikacja jest bardzo prosta. Niewielka pojemność sprawia, że preparat można także stosować jako przenośny specyfik do dezynfekcji (np. w torebce).

Sprawdź produkty do dezynfekcji rąk w sklepie Impuls!
IDŹ DO SKLEPU!

Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk z atomizerem – skład

Preparat posiada nieskomplikowaną, jednak nadal bardzo skuteczną formułę. Głównie temu zawdzięcza swoją skuteczność. Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk Medisept posiada dwie substancje czynne – w 100 g produktu znajduje się 60 g propan-2-olu oraz 0,5 g glukonianu chlorheksydyny. Substancje pomocnicze to gliceryna i woda oczyszczona.

Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk – opinie

płyn do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji rąk przydawał mi się już od dawna na trasach w górach, kiedy to rzadko podczas wielogodzinnej wędrówki mamy okazję dokładnie umyć ręce. Używałem go właśnie w tym celu już od jakiegoś czasu, ale kiedy pojawił się koronawirus, byłem w bardzo dobrej pozycji. Polecam wszystkim - to naprawdę produkt godny uwagi.


Grzegorz

pandemia COVID-19 spadła na nas wszystkich jak grom z jasnego nieba. Nikt nie spodziewał się, że wirus tak szybko rozprzestrzeni się na cały świat i wywoła pandemię o znacznych rozmiarach. Aby zapobiegać transmisji wirusa stosuje się m.in. płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Taki specyfik zabija wszelkie bakterie i wirusy, które znajdują się na naszych dłoniach, dzięki czemu jest bardzo przydatny w obecnych czasach.


Rafał

Jako specjalista, który pracuje na bloku operacyjnym, nie potrafię sobie wyobrazić nie korzystania z płynu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Opinie na temat tego typu środków w całym środowisku lekarskim są jak najbardziej pozytywne - to zdecydowanie produkty, które pomogą nam zarówno w pracy, jak i poza nią. Dziś w obliczu światowej pandemii, takie specyfiki, które skutecznie zabijają wirusy są naprawdę na wagę złota.


Dominika

Kiedy zaczynała się pandemia to wiedziałem, że dobrym pomysłem będzie zakup płynu do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji rąk. Dzięki temu udało mi się uniknąć późniejszego drastycznego wzrostu cen, który sprawił, że zakup takiego środka graniczyłby z cudem. Udało mi się zaoszczędzić i jednocześnie pozostać zdrowym - polecam każdemu!


Krzysztof

Zawsze dbam o czystość swoich dłoni, dlatego zawsze noszę ze sobą podręczny płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, który pozwala mi je oczyścić zawsze wtedy, kiedy poczuję taką potrzebę. Dzięki temu mam pewność, że moje dłonie są całkowicie wolne od wszelkiego rodzaju zarazków, co ma dla mnie ogromne znaczenie. Polecam wszystkim przygotowanie sobie takiego podręcznego płynu!


Adrianna