Medisept Velox - Spray do mycia i dezynfekcji powierzchni

Wyjątkowy spray do mycia i dezynfekcji powierzchni Medisept Velox, to doskonałe rozwiązanie zarówno do domu, jak i do specjalistycznych gabinetów medycznych. Skutecznie zwalcza różne rodzaje niebezpiecznych wirusów i drobnoustrojów zaledwie w 30 sekund po rozpyleniu. Zaleca się stosowanie go także do czyszczenia aparatury medycznej, sprzętu rehabilitacyjnego i wielu innych często używanych przedmiotów.

SPRAWDŹ PRODUKT

Medisept Velox - spray do skutecznej higieny!

Spray do dezynfekcji powierzchni Velox charakteryzuje się następującymi właściwościami: maksymalnie redukuje ryzyko zakażenia, daje szybki efekt czystej i zdezynfekowanej powierzchni, może być stosowany w przypadku wielu tworzyw i jest ekonomiczny w użyciu. Użycie tego środka jest szczególnie wskazane wtedy, kiedy mamy podejrzenie, że pacjent może być nosicielem choroby zakaźnej.

Sprawdź wszystkie produkty do dezynfekcji!
Sprawdź produkty

Medisept Velox – zastosowanie

Domyślne zastosowanie tego sprayu do mycia i dezynfekcji powierzchni dotyczy małych powierzchni, takich jak fotele zabiegowe, stoły operacyjne, aparatura medyczna czy końcówki stomatologiczne. Środek można stosować na innych powierzchniach i otrzymać ten sam poziom skuteczności. Mogą to być miejsca, które mają kontakt z żywnością (w takich przypadkach należy zachować szczególną ostrożność).

Medisept Velox Spray – opinie

Od kilku miesięcy stosuję regularnie Medisept Velox Spray. Opinie znajomych początkowo zachęciły mnie do skorzystania z tego produktu, ale nadal go stosuję ze względu na brak negatywnych działań na moją skórę. W przypadku innych środków do dezynfekcji moja skóra dłoni stawała się bardzo sucha i podrażniona, czasami nawet pękała, a w tym przypadku nie mam tego problemu, dlatego serdecznie polecam!


Kamila

Pracuję w studiu tatuażu i zawsze panuje u nas podwyższony rygor sanitarny. Ostatnio postanowiłem kupić na rzecz klientów jakiś płyn do dezynfekcji rąk i szybko wybrałem Medisept Velox Spray. Opinie w internecie były niezłe więc im zaufałem i była to bardzo dobra decyzja. Jestem bardzo zadowolony, bo spora różnorodność pod względem objętości opakowania pozwala zaoszczędzić (jak kupuje się większe wersje).


Dominik

Mam bardzo delikatną skórę, dlatego kiedy zaczęłam stosować płyny do dezynfekcji rąk, moje dłonie były w opłakanym stanie i musiałam je cały czas kremować. Zmieniło się to dopiero w momencie, w którym dostałam od przyjaciela Medisept Velox Spray. Produkt nie podrażnia tak mojej skóry, co prawda troszeczkę wysusza, ale ręce nie są podrażnione ani popękane. Nie spotkałam się jeszcze z lepszym preparatem tego typu!


Paulina

Zawsze staram się kierować wysoką jakością. Z tego powodu unikam tanich i wątpliwych płynów do dezynfekcji. Zaufałam natomiast Medisept Velox Spray - opinie na jego temat były bardzo dobre, dlatego zamówiłam opakowanie, a potem kolejne i kolejne :) Doceniam prosty skład i neutralne pH, dlatego postanowiłam go zamówić do mojego salonu kosmetycznego. Do tego niektóre klientki zaczęły go kupować!


Monika

Jestem weterynarzem i muszę dbać o odpowiednią higienę w moim gabinecie. Z tego powodu korzystam wyłącznie z najwyższej klasy płynów do dezynfekcji. Ostatnio zaczęłam stosować Medisept Velox Spray i jestem zadowolona, ponieważ produkt jest bardzo skuteczny, a przy tym wydajny. Dobrze, że ma glicerynę w składzie, bo ta dodatkowo nawilża skórę. Polecam, ponieważ preparat skutecznie zabija wirusy otoczkowe i nieotoczkowe, a także bakterie, prątki i grzyby.


Dagmara